У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля проводиться благодійна акція «Рука друга»

З 1 грудня 2008 року в університеті відділом соціального розвитку спільно з первинною організацією Червоного Хреста проводиться благодійна акція «Рука друга» зі збору речей для дитячих будинків та наркологічних установ. Приймаються іграшки, дитячі книжки, одяг, взуття тощо. Ця акція є важливим виховним кроком для сучасної молоді, пробудження в неї милосердя, турботи, співчуття. Благодійна акція триватиме до 26 грудня 2008 року. Зроби добру справу до Нового року, протягни руку допомоги! Збір речей відбувається у відділі соціального розвитку СНУ ім. В. Даля (I корпус, кімн. 404, тел. 41-42-18).