У СНУ ім. В. Даля абітурієнтів ознайомили з новими правилами вступу до університету

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля пройшов День відритих дверей. Перед абітурієнтами та їх батьками виступили керівники університету та приймальної комісії, декани факультетів і представники коледжу СНУ ім. В. Даля. «Далівський університет має потужну базу для підготовки висококваліфікованих спеціалістів, – зазначив перший проректор СНУ ім. В.Даля професор Михайло Смирний. – В нас навчаються близько 35 тисяч студентів. Наші студенти відзначаються якісно високим рівнем підготовки та цінуються на підприємствах». Абітурієнтам розповіли про те, де і яким чином можна довідатися про майбутню спеціальність. Повну інформацію про особливості приймальної компанії 2008 року надав відповідальний секретар приймальної комісії Дмитро Марченко. «Цього року в умови вступу до вищих навчальних закладів внесено значні зміни, – розповів Дмитро Марченко. – Це зроблено насамперед для того, щоб усі абітурієнти мали рівні можливості вступу до вищого навчального закладу». Замість вступних іспитів абітурієнти здають тестування в Українському центрі оцінювання якості освіти. Для цього до 20 лютого кожен абітурієнт повинен зареєструватися та пройти відповідне тестування. Приймальна комісія буде здійснювати конкурсний відбір за сертифікатами Українського центру оцінювання якості освіти. Конкурс сертифікатів розпочнеться 16 липня. Прийом документів буде здійснюватися у термін з 16 червня до 15 липня. Правилами прийому до університету визначено такі предмети: українська мова та література, історія України, математика та основи правознавства. Для кожної спеціальності визначено перелік предметів (не більше трьох), сертифікати яких потрібно мати. У їх числі обов’язковий сертифікат – з української мови та літератури. Пільгові категорії абітурієнтів залишаються. Вони без сертифікатів в університеті проходитимуть співбесіду. Нововведення торкнуться і абітурієнтів, що вирішили вступити на заочну форму навчання. Їм також необхідно мати сертифікат Українського центру оцінювання якості освіти. До 5 серпня буде проведено зарахування абітурієнтів. У консультаційному пункті приймальної комісії всі бажаючі можуть одержати відповіді на їхні запитання або зателефонувати на гарячу лінію – (8 0642) 413-001.