У СНУ ім. В. Даля буде створено Fabrication laboratory

Ректор СНУ ім. В. Даля, д.т.н., проф. Ольга Поркуян та виконавчий директор Відокремленого підрозділу Фонду «Terre des Hommes» в Україні Маріус-Йонуц Райт підписали угоду про співпрацю в рамках реалізації проекту «Психосоціальна підтримка постраждалих від конфлікту дітей і дорослих» з метою створення на базі CНУ ім. В. Даля Fabrication laboratory.

Фонд «Terre des Hommes» згідно з договором надасть обладнання і технічні матеріали, а СНУ ім. В. Даля забезпечить умови для проведення заходів у форматі практичних занять, інтерактивних семінарів, тематичних уроків, тренінгів та інших освітніх ініціатив, а також створення простору для навчання, підготовки до занять для дітей та молоді громади міста Сєвєродонецьк та інших прилеглих громад Луганської області, спрямованих на поліпшення психосоціального стану, а також розвиток особистісних компетенцій, соціальних та технічних навичок.