У СНУ ім. В. Даля досліджували територіальні громади

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля пройшла науково–практична конференція «Стратегії сталого розвитку: на шляху до сильнішої громади» за підтримки проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Організатором конференції виступив Ресурсний центр зі сталого розвитку. У конференції прийняли участь викладачі, аспіранти і студенти вищих навчальних закладів України та зарубіжжя.

Відкриття конференції пройшло у формі круглого столу, модератором якого виступила Інна Семененко – керівник Ресурсного центру зі сталого розвитку. На відкритті конференції були присутні керівництво, викладачі і студенти університету, представники ПРООН, НАН України, органів влади, бізнесу, громадських організацій, ЗМІ.

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля пройшла науково–практична конференція «Стратегії сталого розвитку: на шляху до сильнішої громади» за підтримки проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»

Засідання секцій, модератором якого виступила к.е.н., доцент кафедри менеджменту і маркетингу Наталія Держак, було присвячене розгляду наукового питання «Територіальні громади як площина індивідуального зростання», яке стало науковою гіпотезою дослідження. Всі учасники секційного засідання взяли участь в активному обговоренні проблеми індивідуальності в просторі територіальної громади та дійшли висновку, що запропонована гіпотеза має теоретичне підґрунтя, тому, що торкається таких наук як «право», «соціологія», «економіка», «менеджмент», «психологія». Було запропоновано розглядати територіальні громади не тільки в площині права та прийнятих законодавчих актів, а і продовжити теоретичні та практичні дослідження, розробити методологічну базу для удосконалення процесів управління в територіальних громадах.