У СНУ ім. В. Даля готуватимуть спеціалістів для ПАТ «Луганський патронний завод»

У ході робочої зустрічі завідувачів кафедр хімії, процесів обробки матеріалів, верстатів та інструментів, графічного та комп’ютерного моделювання, приладів, економічної кібернетики, матеріалознавства, екології, метрології, технології машинобудування та залізничного транспорту Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля з керівним апаратом ПАТ «Луганський  патронний завод» була досягнута домовленість про співпрацю.

Представники СНУ ім. В. Даля та ПАТ «Луганський  патронний завод» обговорили питання організації виробничої практики студентів Далівського університету на базі заводу та спільної підготовки спеціалістів за участі професорсько-викладацького колективу університету. Окрім цього,  вчені СНУ ім. В. Даля представили декілька шляхів покращення економічних та екологічних показників виробництва, розширення діапазону продукції заводу та більш раціонального використання промислової площі з впровадженням у процес виробництва новітніх технологій.

«Співпрацю з «Луганським патронним заводом» можна вважати взаємовигідною та перспективною, – зазначив декан факультету рельсових комунікацій СНУ ім. В. Даля Валентин Могила. – Наші студенти зможуть не тільки пройти виробничу практику на базі заводу, але й залишитися там працювати. З іншого боку, завод отримає від наших вчених пропозиції щодо вирішення певних проблемних питань у сфері виробництва продукції».

Нагадаємо, що Приватне акціонерне товариство «Луганський патронний завод» було створено в 2002 році. Завод випускає близько ста мільйонів патронів для спортивного та мисливського озброєння за рік на автоматизованих роторних лініях. Окрім цього, підприємство  виготовляє та доставляє технологічне обладнання роторного типу, інструментарій та технологічне оснащення, необхідне для виробництва патронів.