У СНУ ім. В.Даля готуються до дня народження Козака Луганського

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля готуються до святкування 206-річниці з дня народження Володимира Івановича Даля. З 13 листопада 2001 року Східноукраїнський національний університет носить ім’я луганчанина, великого лексикографа, етнографа, лікаря, морського офіцера, інженера, зоолога, публіциста, автора унікального «Толкового словаря живого великорусского языка» Володимира Івановича Даля. Вшанування пам’яті Володимира Даля розпочнеться тематичними кураторськими годинами, відвідуванням музею. 22 листопада, у річницю дня народження Козака Луганського, відкриються Одинадцяті Міжнародні Далівські читання, що зберуть у СНУ ім. В. Даля науковців, які досліджують творчий спадок В.І.Даля. У програмі конференції – підбиття підсумків обласного конкурсу наукових робіт «Мій земляк – Володимир Даль». Гостей також обіцяє зацікавити трупа студентського театру СНУ ім. В.Даля, що готує літературно-музичну композицію «Незабутні зустрічі». П’єса створена за книгою В.Порудоминського «Даль» та книгами «Пушкін у спогадах сучасників». За традицією учасники та гості Одинадцятих Далівських читань урочисто покладуть квіти до пам’ятника Володимира Івановича Даля.