У СНУ ім. В. Даля іноземців навчили російській мові

Викладачі кафедри іноземних мов Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля вдруге провели Далівську  літню школу російської мови як іноземної.

На літніх мовних курсах, що відбулися за підтримки туристичної фірми «Ініціал», навчалися   представники декількох країн далекого зарубіжжя: Франції, Китаю, Італії, Іспанії, Нігерії та Руанди. Окрім традиційних занять з російської мови, цього року до програми навчання включили практичні кулінарні заняття, на яких іноземці мали змогу ознайомитися зі стравами української кухні, а також уроки з країнознавства, на яких слухачі курсів вивчали історію та культуру українського народу.

Використання новітніх інформаційних технологій у процесі навчання та досвідченість висококваліфікованих викладачів Далівського університету допомогли слухачам курсів підвищити рівень мовної компетенції та поглибити знання з країнознавства. Після закінчення курсів   учасники літньої школи отримали сертифікати про навчання.

«У майбутньому я стану лікарем, і для того, щоб допомагати своїм пацієнтам та підтримувати їх, я маю навчитися розуміти їх, оволодіти їхньою мовою. На курсах викладачі значну увагу приділяли діалогічній та монологічній мові, тому зараз, спілкуючись, я почуваюся більш впевнено та вільно», – поділилася враженнями слухач Далівської літньої школи російської мови як іноземної  нігерійка Дарамфон Урофія.