У СНУ ім. В. Даля можна встигнути вступити до 10 вересня

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля приймає абітурієнтів для навчання на контрактній основі до 10 вересня. Така можливість з’явилася після роз’яснення Міністерством освіти і науки України щодо додаткового зарахування вступників до вищих навчальних закладів у 2013 році.

Набір до університету буде проводитися на всі напрями підготовки у рамках ліцензійного обсягу. Вступати можуть ті абітурієнти, які подавали документи не тільки до СНУ ім. В.Даля , але й в інші виші країни та не були зараховані. При цьому важливо зазначити, що вступ можливий лише для тих абітурієнтів, які раніше вступали до Далівського університету або до іншого вишу на той самий напрям підготовки (спеціальність), проте не були зараховані. Прийом документів від абітурієнтів проводиться з 2 по 10 вересня 2013 року за адресою: кв. Молодіжний, 20а. Наказ про зарахування буде опублікований не пізніше 11 вересня.

До приймальної комісії абітурієнту необхідно надати оригінали документів тільки на один напрямок підготовки. Для вступу необхідні документ державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього, а також сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання та обов’язковий перелік документів (паспорт, фотографії, медична довідка). Вступники мають право подавати сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання, виданий у 2013 році, або сертифікати чи їх дублікати за 2008, 2009, 2010 , 2011, 2012 рік.