У СНУ ім. В. Даля на Дні відкритих дверей запропонують пройти цікавий квест

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля запрошує 21 травня  абітурієнтів та їх батьків до загальноуніверситетського Дня відкритих дверей. Початок о 10:00 в аудиторії 101 навчального корпусу за адресою: місто Сєвєродонецьк, вулиця Донецька, будинок 43.

Представники адміністрації, директори інститутів, декани факультетів, працівники приймальної комісії розкажуть про історію навчального закладу, його традиції, напрямки підготовки, особливості вступу в 2016 році. Абітурієнти також зможуть отримати індивідуальну консультацію з питань вступу в консультаційному пункті приймальної комісії.

Крім того, присутніх чекає цікавинка у вигляді ознайомчого квесту, під час якого можна буде дізнатися про спеціальності та майбутні професії, а також продемонструвати свою ерудицію, знання і вміння.