У СНУ ім. В. Даля на Масляну пригощали млинцями

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля відбулося святкування Масляної для студентів, викладачів і луганських школярів. Організатором заходу виступили кафедри соціальної роботи та менеджменту соціального забезпечення Навчально-наукового інституту праці та соціальних технологій Далівського університету.

Студенти Навчально-наукового інституту праці та соціальних технологій представили фольклорно-театралізовану виставу «Масляна». Вони розповіли про історію та традиції свята, а також показали, як українці проводжали зиму і зустрічали весну в старовину. Далівці в національних костюмах розіграли невеличку сценку про життя українців в Масляний тиждень, показали побут та звичаї українського народу, презентували глядачам веселі народні танці та пісні. Наприкінці свята на гостей СНУ ім. В. Даля очікували конкурси з поїдання млинців на швидкість. Далівці пригощали гостей варениками, млинцями з медом і варенням, а також іншими стравами, приготованими студентами.

Свято Масляної в Далівському університеті відвідали студенти, викладачі та луганські школярі. Останні мали можливість дізнатися про напрями підготовки Навчально-наукового інституту праці та соціальних технологій СНУ ім. В. Даля та отримати консультацію з приводу вступної кампанії.

Нагадаємо, що з січня 2012 року Постановою Кабінету Міністрів України на базі ДЗ «Луганський інститут праці та соціальних технологій» було створено структурний підрозділ СНУ ім. В. Даля – Навчально-науковий інститут праці та соціальних технологій. На п’яти кафедрах інституту ведеться підготовка висококваліфікованих фахівців за спеціальностями «Журналістика», «Видавнича справа та редагування», «Політологія», «Міжнародні відносини», «Соціологія», «Соціальна робота», «Соціальна допомога», «Управління соціальним закладом», «Демографія, економіка праці, соціальна економіка і політика», «Політичні інститути та процеси», «Теорія та історія журналістики».

Підготувала: Наталія Осичнюк