У СНУ ім. В. Даля нагадали про небезпеку ВІЛ / СНІД

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля відбулася низка заходів, приурочених до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом.

На факультетах і в інститутах Далівського університету пройшли конкурси соціальних плакатів, присвячених темі боротьби зі СНІДом та профілактики ВІЛ-інфекцій. Також в головному аудиторному корпусі перед студентами виступив провідний спеціаліст кабінету Довіри луганської поліклініки № 10 Вікторія Проніна.

«ВІЛ – одна з найнебезпечніших інфекцій сучасності, – зазначила Вікторія Анатоліївна. – В Україні на даний момент зареєстровано близько 250 тисяч ВІЛ – позитивних осіб, з них 51 тисяча має діагноз СНІД. Тому вкрай важливо дотримуватися правил профілактики». Також лікар розповіла про основні симптоми прояву, способи зараження ВІЛ-інфекцією та основи профілактики. Після лекції студенти отримали інформаційні буклети.

Нагадаємо, що Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначається з 1 грудня 1988 року. Щорічно до цього дня відбуваються різноманітні заходи, мета яких – інформування громадськості з теми ВІЛ / СНІД, заклик до соціальної терпимості до інфікованих та популяризація боротьби з пандемією ВІЛ-інфекції та СНІДу.