У СНУ ім. В.Даля нагородили найкращих знавців політичних наук

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля визначили переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з політичних наук. Конкурс складався з двох частин: спочатку наукові роботи пройшли відбірний етап у навчальних закладах по всій Україні, а потім – у Далівському університеті. Цікаво, що серед учасників були не тільки майбутні політологи. а студенти таких спеціальностей, як «журналістика», «історія», «психологія». На розгляд було подано 43 роботи з 28 вищих навчальних закладів України. Теми обиралися вільно. У конкурсі оцінювалася актуальність та новизна змісту роботи. У фінал пройшли тринадцять учасників. Всі вони захищали свої роботи у Далівському університеті. Цього року декілька студентів у практичній частині використали результати власного соціологічного опитування за обраною темою. Багато робіт присвячено сучасним проблемам України та модернізації її політичної системи. Далівчани-політологи Лілія Люта та Альона Косова отримали друге та третє місця відповідно.