Print

У СНУ ім. В. Даля нагородили переможців конкурсу перекладу

 

У Науковій бібліотеці Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля відбулося нагородження переможців і призерів Х Всеукраїнського студентського конкурсу перекладу «Художнє слово в світовій культурі», який проводився у рамках лінгвокультурного проекту «Переклад як феномен пізнання і культури».

Журі конкурсу отримало 532 переклади. Студенти з 26 вищих навчальних закладів та учні шкіл, гімназій, ліцеїв брали участь у поетичних змаганнях у 9 номінаціях. Учасникам конкурсу було запропоновано перекласти англійську, німецьку, французьку поезію на українську або російську мови, а також українські вірші на англійську, німецьку, французьку мови. Найбільша кількість перекладів надійшла від студентів Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут», Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди, Харківського гуманітарного університету «Народна українська академія», Одеського національного університету імені Мечнікова, Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, Сумського державного університету, Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, Уманського педагогічного університету імені Павла Тичини.

Всі конкурсанти отримали сертифікати, а переможців і призерів Х Всеукраїнського студентського конкурсу перекладу «Художнє слово в світовій культурі» було нагороджено грамотами й подарунками.