У СНУ ім. В. Даля народні депутати України провели зустріч із молоддю області

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля у рамках виїзного засідання Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції пройшла зустріч народних депутатів України зі студентами вищих навчальних закладів області.
Члени робочої групи Юрій Тимошенко, Володимир Парасюк, Світлана Заліщук, Сергій Лещенко, Семен Семенченко та Єгор Соболев навідалися в один з провідних університетів України для спілкування зі студентським активом. Також під час зустрічі відбувся показ документальних короткометражних фільмів від студії «Вавілон’13». У фільмах «Богданчик», «Буратино», «Кілл Хаус», «Діана» та «Не доробили» було показано жахіття бойових дій та скаліченні життя людей. Українське документальне кіно ставило за мету надалі запобігти таким подіям і показати студентам, що вони є рухомою силою, від яких залежить майбутнє.
Після перегляду фільмів присутні мали змогу отримати відповідь на будь-яке питання від представників влади. Запитували переважно про найболючіше: як зупинити корупцію, яке майбутнє чекає країну та через який час настане поліпшення ситуації. Студентів також хвилювала недоторканність влади та майбутнє тих, хто залишився на окупованій території. Так, Володимир Парасюк наголосив, що, наприклад, в Німеччині інший менталітет: «Якщо там людина кине папірець посеред вулиці, то його відразу відвезуть в поліцію. І викличе її той, хто побачив, як смітять на вулиці. Коли ми будемо керувати і дивитися на дотримання законів, тоді ми зможемо говорити про процвітаючу країну».
У підсумку студенти змогли впевнитися, що представники влади бажають протидіяти корупції в країні, і для цього існує багато методів.