Print

У СНУ ім. В.Даля навчатимуть безробітних

 

Центр підвищення кваліфікації, перепідготовки, удосконалення Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля знов визнаний переможцем за результатами тендерного відбору навчальних закладів для організації професійного навчання зареєстрованих безробітних за рахунок коштів Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.   Конкурс був проведений у грудні 2016 – січні 2017 рр.

Центром були надані пропозиції з навчання безробітних на курсах: "Сучасні технології бухгалтерського обліку та фінансової звітності (національний стандарт, програма "1 С: Бухгалтерія"), "Основи бухгалтерського обліку в бюджетних установах", "Основи бухгалтерського обліку", «Організація та методика бухгалтерського обліку в бюджетних установах", "Автомобілі та автомобільне господарство".

Отримання перемоги в тендерах, організатором яких є обласний центр зайнятості, з курсів підвищення кваліфікації за напрямом «Облік і аудит» вже стало традиційним протягом декілька років. Слід зазначити, що Центр підвищення кваліфікації, перепідготовки, удосконалення СНУ ім. В.Даля має можливості приймати участь в тендерах і за іншими напрямами, однак, на жаль, саме різноманітні курси з бухгалтерського обліку користуються найбільшим попитом у безробітних, що зареєстровані в міських центрах зайнятості.

Через Центр реалізуються не тільки програми підвищення кваліфікації безробітних. Досить перспективним вектором розвитку співпраці є навчання за рахунок ваучерів, які можуть отримати особи віком 45 років і більше. На даний час закінчують навчання студенти, яких направили до нашого Центру Кремінський, Старобільський і Лисичанський міські центри зайнятості, за рахунок ваучерів за спеціальностями: «Комп’ютерні системи та мережі» і «Системне програмування». Серед слухачів регіону набувають популярності курси з інтенсивним використанням дистанційних методів навчання.