У СНУ ім. В. Даля обговорять гендерні проблеми суспільства

На базі кафедри психології Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля в березні  2013 року відбудеться Х Науково-практична конференція «Соціальні проблеми гендерної  стратифікації суспільства».

Метою конференції є пошук наукового підходу до вирішення проблем впровадження гендерної рівності в сучасному суспільстві. До участі в науковому заході запрошуються викладачі та науковці, практикуючі психологи, докторанти, аспіранти, магістранти, студенти вищих навчальних закладів та всі інші зацікавлені особи.

Учасники конференції обговорять широкий спектр проблем сучасного суспільства, серед яких гендерна ідентичність та права людини; гендерні аспекти економічних відносин, міжособистісних та сімейних стосунків; місце жінки в політиці та  управлінні, трансляція гендерних стереотипів в засобах масової інформації. Також під час проведення наукового заходу психологи проаналізують технології  профілактики гендерного насилля та стратегії впровадження гендерних досліджень до  системи вищої освіти.  Практичну частину конференції складуть майстер-класи.

Для участі в конференції необхідно до 15 березня 2013 року надіслати заявку на електронну адресу psihology@ snu.edu.ua або подати її до оргкомітету. Додаткову інформацію можна отримати, написавши листа на електронну адресу  psihology@ snu.edu.ua, або  звернувшись за телефонами: (0642) 41-72-05, (050) 913-15-23 (Літвінова Ольга Володимирівна), (050) 874-33-27 (Пелешенко Олена Вікторівна).

Нагадаємо, що кафедру психології СНУ ім. В. Даля було створено в липні 1998 року. Сьогодні 17 висококваліфікованих викладачів ведуть підготовку студентів за спеціальністю «Психологія». На кафедрі діють психологічний клуб «VITA» та психологічна науково-навчальна консультаційна лабораторія, на базі яких ведеться науково-дослідна  робота та надається психологічна підтримка студентам, викладачам та співробітникам Далівського університету. Окремим напрямком роботи кафедри психології є розвиток волонтерського руху.

Підготувала: Наталія Осичнюк