У СНУ ім. В. Даля обговорять проблеми та перспективи залізничного транспорту

Кафедра залізничного транспорту Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля запрошує студентів, аспірантів та молодих вчених до участі в ІІ Міжнародній науково-практичній Інтернет-конференції молодих вчених та студентів «Проблеми розвитку залізничного транспорту», що відбудеться 22 травня 2015 року.

Метою конференції є обмін науково-технічною  інформацією, вибір перспективних шляхів створення і розвитку нової техніки та нових технологій в галузі, обмін теоретичними та практичними результатами досліджень у галузі машинобудування, встановлення ділових контактів. Для участі у науковому заході необхідно до 10 травня 2015 року надіслати заявку та тези доповідей на електронну адресу loko.snu@ukr.net та копію на адресу lokom@snu.edu.ua. Робочі мови конференції – українська, російська. До участі у науковому заході допускаються автори до 35 років.

Робота учасників  конференції буде організована за кількома тематичними секціями: «Динаміка, міцність та тягові якості», «Теплосилові установки та теплообмінне обладнання», «Електрорухомий склад та електричне обладнання», «Технологія, ремонт та експлуатація рейкового транспорту», «Питання екології та енергозбереження на залізничному транспорті». Засідання секцій проводиться в режимі онлайн. Збірник матеріалів за результатами роботи конференції  у форматі PDF буде надісланий кожному зареєстрованому учаснику. Найкращі доповіді будуть рекомендовані до друку у науковому виданні «Вісник Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля».

За більш детальною інформацією звертайтеся до Олени Сергіївни Ноженко (м. тел.: +380999093247) або на електронну адресу lokom.snu@ukr.netloko.snu@ukr.net.