Print

У СНУ ім. В. Даля обговорять технологічний розвиток

 

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля запрошує молодих науковців, студентів та учнів старших класів 22-23 квітня взяти участь у XIХ міжнародній науково-технічній конференції «Технологія-2016».

На конференції відбудеться обмін між учасниками інформацією з теоретичної та науково-дослідної роботи щодо технології у різних наукових галузях. Обговорення буде проходити за трьома напрямками: хімічна технологія та екологія; обчислювальна, вимірювальна техніка та комп’ютерна інженерія; економіка і управління. Кожний із напрямків поділений у свою чергу на декілька секцій.

За матеріалами конференції буде випущений електроний збірник тез доповідей. Збірник буде надіслано учасникам на вказані при реєстрації електронні адреси, або можливе надання збірки тез доповідей в паперовому виді. Робочі мови конференції – українська, російська та англійська.

Для участі в конференції необхідно направити до 5 квітня 2016 року пакет документів на електронну адресу оргкомітету kaf.zfx.sti@gmail.com з темою повідомлення «конференція Технологія 2016». Серед поданих на участь документів повинні бути: заявка учасника, тези доповіді, витяг з протоколу засідання кафедри або відділу з рекомендацією на опублікування поданих матеріалів.

inf list Tehnology