У СНУ ім. В. Даля обговорили перспективи реалізації програми міжнародної бізнес-інтеграції та академічної мобільності

В СНУ ім. В.Даля відбулася робоча зустріч з директором польсько-українського підприємства «Платформа бізнес-інтеграції» Володимиром Кузіним і директором шведського підприємства «Aquila Executive» Ор’яном Фріднером.

На зустрічі мова йшла про підготовчий етап створення проектів, зокрема, за запропонованими шведською делегацією темами.

Головне завдання програми – міжнародна співпраця СНУ ім. В.Даля із зацікавленими представниками бізнесу Швеції, які за своєю діяльністю пов’язані з просуванням інновацій у сфері наукових напрямків, що розвиваються в університеті: переробка твердих відходів, енергозбереження, розвиток підприємництва, проектний менеджмент.

Метою зустрічі було вироблення перспективної програми бізнес-інтеграції університету й підприємств Швеції, навчання студентів у процесі реалізації проектів. Програма спрямована на організацію залучення інвестицій до Луганської області у сектор малих та середніх підприємств.

Ор’ян Фріднер та Володимир Кузін представили концепцію перспектив співпраці як в науковій сфері, так і у сфері підготовки висококваліфікованих фахівців. Під час реалізації обговорюваних планів студенти отримають серйозну підготовку з управління проектами і процесами.

Координатори від СНУ ім. В.Даля у свою чергу запропонували гостям актуальні теми для нових проектів, зокрема, у сфері хімічної інженерії та екології.