Print

У СНУ ім. В. Даля обговорили перспективи студентської роботи у проекті «Агрогород»

 

 Кафедрою економічної кібернетики Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля було проведено відео-конференцію, присвячену міжнародним студентським програмам та участі далівських студентів у роботі проекту «Агрогород» (Луганськ). До обговорення проблем та перспектив проекту долучилися представники провідних вишів України, Республіки Польща та Російської Федерації.

Однієї з найактуальніших тем конференції стало обговорення результатів та перспектив міжнародного співробітництва вишів у рамках програм Центру інноваційного співробітництва студентів у Варшаві. Член Президії Польсько-Української Господарчої Палати, головний координатор співробітництва зі Східними країнами Тадеуш Намединський окреслив переваги участі студентів у програмах польсько-українського співробітництва, серед яких зазначив можливість написання комплексних польсько-українських дипломних проектів, отримання досвіду роботи на підприємствах та додаткової освіти в провідних вишах країн Євросоюзу. Окрім цього, за його словами, міжнародні програми є прекрасною базою для підготовки  далівців як висококваліфікованих управлінських кадрів для проекту інвестиційного парку «Агрогород».

Зазначимо, що цього року стажування у Варшавській Політехніці за програмою «Erasmus Mundus» було надане студентам кафедри економічної кібернетики СНУ ім. В. Даля Світлані Василишиній та Анастасії Віслогузовій. Дівчата були учасницями літньої міжнародної школи «Innovation Commercialization» («Комерціалізація інноваційних проектів»), яка проходила на базі Далівського університету. Однією з їхніх найкращих та найперспективніших розробок є реалізація напряму «Виробництво тари, упаковки та пластмасових виробів для проекту «Агрогород».