У СНУ ім. В.Даля обговорили проблеми сучасної освіти

В Інституті юриспруденції та міжнародного права спільно з науковою бібліотекою Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля (м. Сєвєродонецьк) відбулося засідання круглого столу «Розвиток відкритого доступу до наукового надбання та використання дистанційних технологій навчання в умовах інформаційного суспільства».
В заході взяли участь близько 30 студентів, молодих науковців, викладачів. Під час проведення круглого столу було обговорено низку актуальних питань щодо проблем функціонування системи сучасної освіти, дистанційного навчання та ролі бібліотеки університету в організації якісного освітнього процесу.
Учасники підкреслили, що використання інформаційно-комунікаційних технологій стало важливою складовою професійної підготовки майбутніх спеціалістів, адже неможливо сьогодні уявити юриста без персонального комп’ютера, мобільного телефону та інших технічних аксесуарів. Також було акцентовано, що бібліотека університету покликана надавати допомогу студентам та викладачам в генерації власних електронних ресурсів, пошуку ресурсів відкритого доступу, складанні допоміжних списків та покажчиків інформаційних ресурсів та організації доступу до електронних ресурсів через бібліотечний сайт.
Наприкінці викладачі кафедри правознавства доценти Олена Арсентьева та Любов Котова поділилися досвідом практичної реалізації навчального процесу при мобільності викладачів та студентів, який набули у ході стажування у місті Лодзь (Польща) за проектом “Сучасний університет – проектний підхід до організації роботи згідно з положеннями європейських кваліфікаційних рамок”.