У СНУ ім. В. Даля обговорили як цьогорічні випускники можуть долучитися до надання правової допомоги

Cтуденти Юридичного факультету Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля, студенти-консультанти Юридичної клініки «Pro bono» та члени Сєвєродонецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги провели зустріч, у рамках якої обговорили проблемні питання системи надання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги.

Учасники згадали про Громадську платформу розвитку української системи безоплатної правової допомоги, яка є добровільною ініціативою та формою співпраці громадських діячів та експертів у галузі прав людини, верховенства права та юстиції в українській кримінальній сфері. Громадська платформа відкрита для приєднання всіх, хто поділяє цілі декларації. Метою створення громадської платформи є сприяння розвитку системи безоплатної правової допомоги в Україні.

Представники Сєвєродонецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги розповіли, що Координаційний центр з надання правової допомоги оголошує конкурс з відбору кандидатів на посади начальників та/або заступників начальників бюро правової допомоги, що є реальним шансом для цьогорічних випускників долучитися до системи надання безоплатної вторинної правової допомоги.