Print

У СНУ ім. В. Даля обговорили за круглим столом тему утилізації відходів

 

Кафедра будівництва, урбаністики та просторового планування навчально-наукового інституту транспорту і логістики СНУ ім. В. Даля провела спільно з представниками Луганської ОДА, міських рад, студентами університету засідання за круглим столом на тему «Утилізація відходів».

Захід відбувся у межах роботи ІІІ Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції «Розвиток будівництва та житлово-комунального господарства в сучасних умовах».

Метою засідання було виявлення шляхів безпечної утилізації або забезпечення повторного використання в народному господарстві вторинних виробів, матеріалів, сировини та енергії.

З привітальним словом виступили ректор СНУ ім. В. Даля, д.т.н., професор Ольга Поркуян, заступник голови Луганської обласної державної адміністрації Юрій Клименко, професор, народний архітектор України, завідувач кафедри міського будівництва КНУБА Микола Дьомін та завкафедрою будівництва, урбаністики та просторового планування професор Галина Татарченко.

Із змістовними доповідями виступили Віталій Сурай – директор департаменту житлово-комунального господарства Луганської облдержадміністрації та Олександр Ольшанський – заступник міського голови Сєвєродонецька.

В обговоренні піднятої проблеми взяли участь представники обласної адміністрації та міських рад, а також співробітники Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля.