У СНУ ім. В.Даля обрали Міс та Містера Університет

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля відбувся традиційний конкурс, що розкриває багатогранність студентів-далівців та їх внутрішню красу – «Міс та Містер Університет – 2016». По сім дівчат та хлопців з десяти факультетів та інститутів змагалися за звання найкращих. Кожний з конкурсантів одержав перемогу у 14 номінаціях.

Тема змагань цього року була «Подорож навколо світу». Глядачі разом з учасниками занурилися в традиції та культуру різних країн. Так, на дефіле конкурсанти «відправилися» до Великобританії. В конкурсі талантів кожен із учасників провів невелику екскурсію по Україні, Франції, Румунії, США, Республіці Білорусі, Німеччині, Норвегії, Мексиці, Бразилії, Індії, Королівству Марокко, Стародавньої Греції та Новій Зеландії. У загальному танці конкурсанти показували свою ритмічність і грацію за допомогою іспанського пасадоблю.

У кожному з чотирьох конкурсів журі відзначало кмітливість, талант, грацію, розум, чарівність студентів. І за їх результатами «Міс Університет 2016» стала першокурсниця інституту міжнародних відносин Юлія Шарун, а п’ятикурсник факультету хімічної інженерії Максим Безгубенко – «Містером Університет». Студентка інституту транспорту та логістики Анна Грачова отримала титул «Віце-Міс Університет 2016», а студент факультету машинобудування та електричної інженерії Дмитро Калініченко – «Віце-Містер Університет 2016».