Print

У СНУ ім. В. Даля обрали володаря титулу «Містер Статистика»

 

 На кафедрі «Управління проектами та прикладна статистика» факультету інноваційної економіки і кібернетики Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля відбувся конкурс «Містер Статистика – 2013».

У конкурсі взяли участь студенти всіх курсів навчання спеціальності «Прикладна статистика». Щоб отримати титул «Містер Статистика – 2013», далівцям необхідно було виконати кілька завдань. Почалася боротьба за перемогу з презентації учасників. Потім майбутні фахівці сфери статистики продемонстрували свої таланти та зізналися глядачкам в любові з використанням статистичних термінів. Також учасники продемонстрували кмітливість та почуття гумору в конкурсі «Розіграш ситуації зі студентського життя», фізичну силу – в «Силомірі», а креативність і бачення прекрасного – у конкурсі на кращий подарунок для куратора, створений своїми руками.

За результатами всіх змагань титул «Містер Статистика – 2013» отримав студент четвертого курсу Ігор Бордюжа, другим виявився студент третього курсу Станіслав Лисенко, а третє місце посів другокурсник Олександр Дегтярьов. Зазначимо, що минулого року Станіслав Лисенко також посів на конкурсі «Містер Статистика – 2012» друге місце.

Підготувала: Наталія Осичнюк

На фото: Олександр Дегтярьов, Ігор Бордюжа, Станіслав Лисенко