У СНУ ім. В.Даля оголошені перші результати вступної кампанії

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля (м. Сєвєродонецьк) оголошені списки вступивших на денну форму підготовки. Нагадаємо, що через тимчасове призупинення роботи Центру оцінювання якості освіти, який займався питаннями зовнішнього незалежного оцінювання, терміни подачі документів були продовжені до 2 серпня, а опублікування рейтингових списків – 6 серпня. Ознайомитися зі списками можна безпосередньо в університеті і в системі «Конкурс» (http://vstup.info/2015/i2015i21.html#vnz) на сторінці університету.

Цього року понад дві тисячі абітурієнтів подали документи до СНУ ім. В. Даля для участі у конкурсному відборі на денну форму підготовки на 130 спеціальностей гуманітарної, економічної, природничої, інженерно-технічної, високотехнологічної сфер знань. У приймальній комісії відзначають, що традиційно великий попит на гуманітарні та економічні напрями підготовки.

Найбільший конкурс у СНУ ім. В. Даля склав 14 осіб на місце на напрями «Міжнародні відносини» та «Економіка підприємства». Трохи менше конкурс на «Журналістику», «Соціальну роботу», «Облік і аудит». У середньому конкурс цього року на гуманітарні напрямки коливається від 3 до 7 осіб. Менший попит мають технічні напрями підготовки, в приймальній комісії це пов’язують зі складною ситуацією промисловості в регіоні. Нагадаємо, що цього року СНУ ім. В. Даля отримав найбільше в регіоні державне замовлення на підготовку фахівців з вищою освітою, – всього 1675 місць, з яких на отримання кваліфікаційного рівня бакалавра на денній формі навчання – 936.

Абітурієнти, які не пройшли на денну форму підготовки, можуть спробувати свої сили в конкурсі на заочну форму. Подати документи можна до 9 серпня, а вже 10-го буде оприлюднений рейтинговий список.

Нововведенням цієї вступної кампанії стала реалізація європейської практики організації магістерської підготовки – т.зв. «Перехресний вступ». Прийом на навчання до магістратури здійснюється на основі диплома бакалавра по іншому напрямку підготовки. Терміни подачі документів для цієї категорії вступників на всі форми навчання також продовжені до 18 серпня.