У СНУ ім. В. Даля підбили підсумки конкурсу есе для майбутніх менеджерів

На кафедрі менеджменту зовнішньоекономічної діяльності Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля визначили переможців конкурсу есе серед учнів  10-11 класів та студентів технікумів і коледжів «Професія менеджер зовнішньоекономічної діяльності – мистецтво та стиль життя».

Учасники конкурсу подавали на розсуд журі  творчі роботи за однією з тем: «Я – майбутній менеджер зовнішньоекономічної діяльності», «Пошук іноземного партнера на зовнішньому ринку», «Діяльність зовнішньоторговельних посередників у сфері зовнішньоекономічної діяльності», «Напрямки діяльність зовнішньоторгових фірм регіону», «Яким повинен бути сучасний менеджер зовнішньоекономічної діяльності», «Маркетинг як сфера професійної діяльності менеджера зовнішньоекономічної діяльності», «Успішний менеджер – людина, яка мене надихає».  Есе школярів та студентів  оцінювали за декількома критеріями. Серед них –  здатність аналізу обраної теми, оригінальність дослідження, творчий підхід, новаторське вирішення проблеми.

За результатами конкурсного відбору найкращою роботою визнали есе студентки державного вищого навчального закладу «Лисичанський  нафтохімічний технікум» Валерії Обдаленкової. Друге місце посіла учениця Красноріченської ЗОШ I-III ступенів Кремінської  районної ради  Вікторія Шморгило, а третє розділили Владислав Святоха з  Новобелянської  ЗОШ I-III ступенів Новопсковської районної ради Луганської області та Дар’я Челапко з ДВНЗ «Лисичанський  нафтохімічний технікум». Представники останнього вишу здобули ще три нагороди конкурсу: Еміна Хусеінович перемогла у номінації «Творчий підхід», Дмитра Чехуту відзначили за практичну значущість дослідження,  а Ірину Квасюк – за оригінальність роботи. Найкращим  у номінації «Володіння економічною термінологією» за рішенням журі стало есе Карини Гайдедей з Бараниківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Кремінської районної ради Луганської області.