У СНУ ім. В. Даля підвели підсумки практичних аспектів підвищення рейтингу мас-медіа

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля відбувся заключний круглий стіл «Підсумки моніторингу місцевих ЗМІ та Практичний аспект підвищення рейтингу мас-медіа» для представників місцевих медіа у рамках проекту Міжрегіонального медіа-центру Альянс MDF #SUP30008GR239 підтримки етичних стандартів журналістиці в Луганській області.

У ньому прийняли участь більше 40 практикуючих і майбутніх журналістів з Луганська, Попасного, Ровеньків, Станиці Луганської, Сєверодонецька, Стаханова, Краснодону, Красного Луча, Кремінного, Сватова. Участь в дискусії прийняли завідуюча кафедрою менеджменту професор Ганна Козаченко, завідувач кафедри журналістики професор Юрій Фесенко, прес-секретар судової адміністрації Ганна Ковальова і керівник відділу управління інформації ОДА Альбіна Кушелєва. На круглому столі розглядалася проблематика професійних стандартів мас-медіа, була зроблена спроба змінити існуючі стереотипи відносно того, хто повинен вирішувати питання внутрішньої стратегії окремих редакцій, були оприлюднені підсумки роботи.

Команді проекту вдалося розробити відповідну методику, систематизувати положення двох десятків етичних кодексів країн світу за окремими розділами та підрозділами.

Далівський університет з 2006 року співпрацює з Міжрегіональним медіа-центром Альянс. Моніторингом ЗМІ займається кафедра журналістики. Проведення заходів забезпечує кафедра менеджменту, юридичний факультет і відділ міжнародних відносин. Випуском брошур займається кафедра адміністрування, а підтримкою сайту – факультет комп`ютерних наук. Проектна пропозиція медіа-центру підтримана Фондом розвитку українських ЗМІ Посольства США в Україні.