У СНУ ім. В. Даля побачили роботи учасників ювілейного конкурсу «Світ спорту»

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля відбувся конкурсний перегляд ювілейного Х Всеукраїнського конкурсу-фестивалю спортивних телевізійних програм «Світ спорту».

Цього року конкурс проходить в три етапи. Попередньо члени журі переглянули 93 програми понад 40 учасників. У другому турі відібрані 22 програми були представлені на перегляд гостям, а також членам основного та глядацького журі. Третій етап – фінальний гала-концерт в Луганській державній академії культури і мистецтв, де назвуть імена переможців.

Нововведенням ювілейного «Світу спорту» стало визначення кращої програми за версією глядацького журі. До нього увійшли 15 студентів з трьох вишів Луганська під керівництвом начальника Центру зв’язків з громадськістю СНУ ім. В.Даля Галини Щербак.

У складі основного журі – олімпійські чемпіони, метри телебачення, спортивні працівники та журналісти. Незмінним очільником журі є голова Луганського обласного відділення національного олімпійського комітету України, Заслужений працівник фізичної культури і спорту України Микола Кравченко. Глядацький конкурсний перегляд відвідали й почесні гості з Луганської обласної державної адміністрації та представники Далівського університету.

Традиційно журі визначає переможців у кожній з чотирьох категорій: роботи аматорські, навчальних телестудій, регіональних та обласних телерадіокомпаній. А ще конкурсні програми боролися за перемогу в одній з 4-х номінацій. На конкурсі були представлені телероботи не тільки з усієї Луганської області, а й з Євпаторії, Конотопа, Києва, Севастополя, Полтави, Волині, Чернівців.