У СНУ ім. В. Даля починається прийом документів від вступників-заочників

Завтра, 20 липня, єдиний на Луганщині самоврядний дослідницький університет з найширшим спектром напрямів підготовки –  Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля – розпочинає прийом документів від абітурієнтів, що бажають навчатися на заочному відділенні.

Цього року для абітурієнтів, що бажають вступити до Далівського університету на заочне відділення на перший курс бакалаврата, встановлено такі строки: особи, що мають пройти творчі конкурси чи скласти вступні іспити, подають документи до 12 серпня; а ті, хто не проходять творчі конкурси та не складають іспити, – до 18 серпня. Вступні екзамени та творчі конкурси розпочнуться 13 серпня та триватимуть до 18 серпня. Оприлюднення рейтингового списку відбудеться 19 серпня.

Особи, які мають базову або повну вищу освіту та бажають навчатися у СНУ ім. В. Даля за освітньо-кваліфікаційними рівнями «магістр» та «спеціаліст» на заочному відділенні, подають пакети документів до приймальної комісії університету з 20 липня по 18 серпня. Такі ж самі терміни встановлені для абітурієнтів, які вступатимуть до вишу на основі молодшого спеціаліста.

Бажаючі вступити на навчання до СНУ ім. В. Даля мають подати заяву про вступ, в якій слід вказати напрям підготовки та форму навчання. Також необхідно підготувати пакет документів: документ державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього, сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання та обов’язковий перелік документів (паспорт, фотокартки, медична довідка). Вступники мають право подавати сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання, виданий у 2013 році, або сертифікати чи їх дублікати за 2008, 2009, 2010, 2011, 2012 рік. Максимальна кількість пакетів документів від одного абітурієнта – п’ятнадцять: по три заяви до п’яти українських вишів.

Документи приймаються з 8:00 до 17:00 без перерв та вихідних в головному аудиторному корпусі (синій) університету, за адресою: кв. Молодіжний, 20а. Додаткову інформацію абітурієнти та їх батьки можуть отримати на сайті www.snu.edu.ua, або за телефоном (0642) 41-30-01. З приводу всіх питань щодо вступу можна звернутися до консультаційного пункту приймальної комісії, що розташований в ауд. 142 першого корпусу.

Підготувала:  Ірина Лебедь