У СНУ ім. В.Даля поінформували абітурієнтів про умови вступу до вишу

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля пройшов „День відкритих дверей”. Його відвідало понад тисячу випускників шкіл області. Майбутні абітурієнти мали змогу отримати індивідуальну консультацію щодо обраних ними спеціальностей від керівництва університету, деканів факультетів та викладачів. Як і минулого року, вступ до вишів буде здійснюватися за сертифікатами Українського центру оцінювання якості освіти. Наприклад, для вступу до Далівського університету, крім обов’язкового сертифікату з української мови та літератури, потрібно мати ще один сертифікат відповідно напряму підготовки: історія України (гуманітарні напрями), іноземна мова (переклад, менеджмент, міжнародна економіка), математика або фізика (для професійної освіти та технічних напрямів підготовки), математика або фізика або хімія (екологія), математика або фізика або географія (гідрометеорологія). Цього року екзамен з іноземної мови абітурієнти будуть здавати в Українському центрі оцінювання якості освіти, а не в університетах, як було минулого року. Реєстрація осіб в Українському центрі оцінювання якості освіти для осіб, які виявили бажання взяти участь у зовнішньому оцінюванні навчальних досягнень, триває в період з 1 грудня 2008 року по 3 березня 2009 року. У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля діє пункт реєстрації учасників незалежного оцінювання для випускників коледжів, технікумів, ПТНЗ та минулих років. Тестування проходитиме у травні-червні наступного року. Прийом документів для вступу до вишу здійснюватиметься з 29 червня по 29 липня.