У СНУ ім. В. Даля представники бізнесу та освіти вирішили, як правильно готувати управлінців

На базі кафедри менеджменту та економічної безпеки Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля за підтримки Луганської обласної державної адміністрації, Луганського філіалу Інституту економіко-правових досліджень Національної академії наук України та Регіонального фонду підтримки підприємництва в Луганській області відбувся круглий стіл «Бізнес – освіта: співпраця заради розвитку регіону».

У круглому столі взяли участь викладачі та адміністрація факультету менеджменту Далівського університету, науковці та представники бізнес-структур Луганська. Серед почесних гостей заходу були директор Луганського відділення «Українського державного фонду підтримки фермерських господарств» Руслан Марков та  директор Регіонального фонду підтримки підприємництва в Луганській області Едуард Бешляга.

За мету проведення круглого столу організатори ставили активізацію освіти та бізнесу регіону для вирішення завдань сучасного розвитку Луганської області. Одним з найбільш актуальних та обговорюваних питань на заході став розвиток бізнес-освіти у регіоні, зокрема, проблема підготовки луганськими вишами висококваліфікованих менеджерів та управлінців. Розглядаючи цю тему у своїй доповіді, професор кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності СНУ ім. В. Даля Юрій Погорєлов запропонував декілька стратегічних рішень для подолання проблеми роз’єднаності бізнесу та освіти. Серед них, зокрема, впровадження тренінгових та інтерактивних освітніх технологій та розвиток цільової підготовки та перепідготовки персоналу.

«Ще десять років тому бізнес-освіта цікавила лише великі підприємства, орієнтовані на міжнародний ринок, а сьогодні нею зацікавився й регіональний бізнес, – зазначив Руслан Марков. – Наразі у Луганській області бізнес-освіта швидко розвивається, адже таке навчання – прекрасна можливість для підприємців укріпити власні позиції на ринку. Магістратура з бізнес-адміністрування у Далівському університеті – одна з небагатьох бізнес-шкіл, яка визнається на регіональному рівні як освітніми закладами, так і представниками бізнесу».

Нагадаємо, що магістратура «Бізнес-адміністрування» відкрита на базі кафедри менеджменту та економічної безпеки СНУ ім. В. Даля. Підготовку магістрів з бізнес-адміністрування забезпечує колектив висококваліфікованих викладачів, сертифікованих бізнес-тренерів, відомих та успішних бізнесменів з міжнародними МВА, а також практикуючі спеціалісти зі сфери бізнесу. Прийом документів від бажаючих вступити на навчання – до 20 липня (на денне відділення) та 13 серпня 2013 року (на заочне відділення) відповідно. Контактна інформація – за телефоном (0642) 47-12-50.