У СНУ ім. В. Даля представили картини алчевських художниць

У виставковому залі «Оберіг духовності» Науково-дослідного інституту духовного розвитку людини і кафедри педагогіки Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля відбулося відкриття традиційної виставки «Весняний вернісаж», присвяченої святкуванню початку весни та Міжнародному жіночому дню.

На виставці представлені роботи представниць Алчевського міського клубу народної творчості «Веселка Надії», членів Обласного клубу майстрів народної творчості «Лівша» при Луганському обласному Центрі народної творчості Ірини Ніколашиної, Любові Синєгубки та Наталії Карліної. Основну частину картин складають натюрморти та пейзажі, присвячені природі Луганщини.

«Відкриття виставки художниць напередодні Міжнародного жіночого дня – дуже символічно, – зазначила кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки Надія Фунтікова. – У кожній картині можна побачити частинку жіночого сприйняття навколишнього світу, відчути ту любов, з якої вони створювалися. Сподіваємося, що наша виставка подарує відвідувачам радість і щастя».

Нагадаємо, що «Весняний вернісаж» є головною частиною науково-культурологічного проекту Науково-дослідного інституту духовного розвитку людини і кафедри педагогіки СНУ ім. В. Даля, спрямованого на розвиток у студентської молоді ціннісно-смислової сфери, образного мислення, особливого ставлення до мистецтва як до цінності і засобу естетичного, духовного та гуманістичного виховання людини та суспільства в цілому.

Виставка розташована за адресою: кв. Молодіжний, 20а, 2 корпус, виставковий зал «Оберіг духовності» (215 ауд.). Експозиція буде відкрита до 15 квітня 2013 року по буднях з 8.00 до 16.

БІЛЬШЕ ФОТО – ТУТ

ВІДЕО – ТУТ