У СНУ ім. В. Даля презентували міжнародні програми для викладачів

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля відбулася презентація чотирьох  грантових програм на 2013-2014 та 2014-2015 навчальні роки від Кембриджського університету (Великобританія)  та Фонду Фулбрайта (США).

Грантова програма Кембриджського університету «Cambridge Colleges Hospitality Scheme» дозволяє викладачам українських вишів та вченим науково-дослідних інститутів протягом одного місяця з липня по вересень 2013 року провести наукові дослідження за обраним напрямком на базі великобританського університету, скористатися інформаційними, матеріальними та педагогічними ресурсами вишу та встановити нові наукові зв’язки.

Стипендіатами «Cambridge Colleges Hospitality Scheme» можуть стати  громадяни України, які володіють англійською мовою на високому рівні та мають чи отримають до початку програми ступінь кандидата наук. Участь у програмі відбувається на конкурсних засадах у два етапи. На першому майбутні учасники зі Східної України мають до 10 грудня 2012 року подати анкету, особисту фотографію та два рекомендаційних листа в роздрукованому вигляді до  Харківського освітнього консультаційного центру «Освіта». На другому  – пакети документів відправляються до Кембриджського університету, де їх розглядають експерти вишу та обирають найкращих учасників. Переможці програми отримають грант, який повністю покриває витрати на проживання, користування інформаційними ресурсами, отримання візи  та придбання авіаквитків.

Також у СНУ ім. В. Даля було презентовано три програми Фонду Фулбрайта на 2014-2015 навчальний рік – «Fulbright Scholar Program»,  «Fulbright Kennan Institute Research Scholarships» та «Fulbright Development Program», переможці яких зможуть протягом чотирьох-дев’яти місяців проводити дослідження на базі американських вишів. До участі в конкурсному відборі запрошуються молоді та досвідчені українські викладачі та вчені, що спеціалізуються  в різних галузях науки та культури та володіють англійською мовою на високому рівні.

Більше інформації щодо вимог до конкурсантів, вибору програми та оформлення документів можна отримати на сайтах http://www.osvita.kharkiv.org/index.shtml та http://www.fulbright.org.ua/.