У СНУ ім. В.Даля презентували великодні традиції англомовних країн

В Інституті міжнародних відносин Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля відбувся культурно-просвітницький захід «Дзвони Великодня». Кафедра іноземних мов та професійної комунікації разом зі студентами провела презентацію традицій та звичаїв, пов’язаних з Великоднем у Великій Британії, Сполучених Штатах Америки, Канаді, Австралії, Новій Зеландії, Нігерії та Україні.

Глядачі познайомилися з такими символами Великодня, як кролик Бані, екзотична тваринка Білбі, великоднє дерево, пасхальні капелюшки та кошики. Було цікаво дізнатися, що в усіх країнах діти – найактивніші учасники святкування. Участь у традиційних іграх egg-painting, egg-hiding, egg-hunting, egg-rolling, egg-knocking робить малюків найщасливішими в цей день. Студенти груп ООП-16д, ФКР-16д, БСП-16д, ФЛ-551, СТ-151, СТ-451, СТ-341, ІА-16д, КШВ-16д, АТП-16д, СЦ-16д, КН-16д, ЗЛ-16д та аспірант спеціальності «Менеджмент» Віктор Око (Нігерія) підготували яскраві слайд- та відео-шоу, які дали можливість відчути особливу атмосферу свята.

Після знайомства з традиціями святкування Великодня усі учасники дійства перейшли до найцікавішого етапу – розпису великодніх яєць, який провела співробітник кафедри Олена Соболь. Студентам та викладачам була надана рідкісна можливість створити свою Писанку (традиційне українське пасхальне яйце), прикрасивши її на власний смак. Творчий процес супроводжувався обговоренням традицій народів.

Як увесь світ і увесь народ, так і ми маємо знати, що Великдень – це пам’ять про світлу подію воскресіння сина Божого Ісуса Христа.

Люди усієї планети зустрічають цей день по-особливому велично. Радіє земля, радіє все живе.

Вітаємо з наступаючим святом Воскресіння Господнього. Нехай чистий та святковий дух Великодня надихає Вас на добрі справи протягом усього року.

Бажаємо гарних свят і смачної паски!