У СНУ ім.В.Даля продовжується святкування Дня студента

В актовій залі Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля відбулася презентація першокурсників «Про що говорять студенти» факультету математики та інформатики. Дійство стало частиною заходів, які традиційно проводяться в університеті напередодні Дня студента.

Концерт був організований студентами-першокурсниками факультету математики та інформатики за підтримки Студентської ради університету. У програмі вечора було представлено 14 творчих номерів, в яких юні далівці продемонстрували гостям свої вокальні, танцювальні та музичні таланти. Кожна група факультету підготувала окремий сценічний номер, продемонструвавши тим самим не тільки свої таланти, а й згуртованість студентського колективу, бажання брати участь в житті університету. Кожному номеру передували невеликі жартівливі діалоги про студентське життя.

Концертну програму своїми жартами доповнили два факультетські команди КВК «Зачьотнєй Нєкуда» та «Слеш». Гостем сцени Далівського університету вперше став дитячий танцювальний ансамбль «Катюша». За оцінками глядачів, перший досвід виступу на сцені видався дуже вдалим для студентів, що допомогло не тільки розкрити творчий потенціал новоспечених далівців, а й згуртувати їх і дати стимул для подальшого розвитку в стінах Alma mater.

Підготувала: Ірина Лебедь