У СНУ ім. В. Даля продовжують традицію творчих зустрічей

Напередодні професійного свята відомі журналісти проводять творчі зустрічі зі студентами факультету масових комунікацій Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля. У рамках подібних зустрічей своїм досвідом зі студентами поділився головний редактор газети «Гривна-Плюс» Сергій Давидов. З 2005 року, студенти кафедри «Журналістика» почали співпрацювати з газетою «Гривна-Плюс». Зараз вони випускають у газеті сторінку «Встречная полоса». Про створення телерадіокомпанії «ИРТА» студентам спеціальностей «журналістика», «соціологія» та «політологія» розповів у минулому генеральний директор телерадіокомпанії “ИРТА” Володимир Ландик. Він висловив свою думку щодо професійних якостей, які потрібно розвивати в собі кожному, хто обрав для себе професією журналістику. Завдяки подібним зустрічам студенти отримують відповіді на всі питання, пов’язані з журналістською та редакторською справою, творчим процесом написання або ж організаційними моментами у ЗМІ. Такий багаторічний досвід довів ще і практичну користь – багато студентів потім йдуть у ці ЗМІ на практику та роботу. «Подібні зустрічі дуже важливі для професійного росту майбутніх метрів, – відзначила декан факультету масових комунікацій доцент Тетяна Міронова. – Це дає можливість поєднувати теорію, яку студенти вивчають у книжках, та практику, підкріплену роками досвіду. Студенти високо цінують та полюбляють ці хвилини спілкування».