У СНУ ім. В. Даля проходить фотоконкурс для майбутніх журналістів

Кафедра журналістики Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля оголошує конкурс фоторепортажу на тему «Життя навколо нас».

У конкурсі можуть взяти участь абітурієнти 2015 року. Для того, щоб поборотися за перемогу у творчому змаганні, необхідно до 15 квітня 2015 року надіслати фоторепортаж та заповнену анкету (ПІБ, домашня адреса, e-mail) на електронну адресу snujournalist@i.ua. До участі у конкурсі приймаються роботи з різних цифрових носіїв (мобільний телефон, планшет, фотоапарат тощо). Усі фотографії, надіслані майбутніми журналістами, будуть опубліковані на сайті  http://journalist-ua.ucoz.ua. Оголошення переможців відбудеться 24 квітня 2015 року.

Нагадаємо, що кафедра журналістики Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля була створена у 1999 році. Вона є однією із найстаріших кафедр журналістики за роки незалежності України. Професорсько-викладацький склад цього структурного підрозділу вишу забезпечує підготовку висококваліфікованих фахівців за напрямами «Журналістика» і «Видавнича справа та редагування».