У СНУ ім. В.Даля проходить реєстрація на посади Голів студрад університету

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля до кінця тижня кожен бажаючий зі студентського активу може висунути свою кандидатуру для участі у виборному процесі на посади Голів студентських рад факультетів (інститутів) або Голови Координаційної ради студентського самоврядування університету.

Вибори кандидатур до студради на поточний рік відбудуться 22 жовтня серед студентів СНУ ім. В. Даля шляхом прямого таємного голосування. Реєстрація триває до 15 жовтня для кандидатів на пост голови студентської ради факультету (інституту), та до 16 жовтня на посаду Голови Координаційної ради університету.

Студент, якому не байдужа доля свого університету і який бажає висунути свою кандидатуру для голосування, подає до студентської виборчої комісії відповідну заяву в письмовому або електронному вигляді. В ній вказуються прізвище, ім’я, по батькові, факультет, група, контактний номер телефону, а також зазначається згода на використання персональних даних та дата подання заяви.

Нагадаємо, що Координаційна рада студентського самоврядування є  вищим виконавчим органом студентського самоврядування університету, що здійснює діяльність в інтересах усього студентства університету, забезпечує захист його прав та інтересів. До складу студентської ради входять делегати, які обираються студентами СНУ ім. В. Даля строком на один рік шляхом прямого таємного голосування.