У СНУ ім. В.Даля проінформують абітурієнтів про умови вступу до вишу

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля 20 лютого відбудеться загальноуніверситетський „День відкритих дверей”. У актовій залі першого корпусу об одинадцятій годині випускникам шкіл області та їх батькам повідомлять про умови вступу до вищого навчального закладу в 2010 році.

Майбутні абітурієнти мають змогу отримати індивідуальну консультацію щодо обраних ними спеціальностей від керівництва університету, відповідального секретаря приймальної комісії та деканів факультетів. Цього року у вступі до вишів відбулися деякі зміни. Наприклад, для вступу до Далівського університету, крім обов’язкового сертифікату незалежного оцінювання з української мови та літератури, потрібно мати ще два сертифікати відповідно напряму підготовки: з історії України (для гуманітарних напрямів підготовки) або з математики (для технічних напрямів) та з будь-якого іншого предмету на вибір (іноземна мова, фізика, хімія, географія). При вступі також буде враховуватися середній бал із додатку до документу державного зразка про повну загальну середню освіту. Категорії пільговиків не зменілися, але виші мають право встановлювати квоту не більше 25% від плану прийому.

Реєстрація осіб в Українському центрі оцінювання якості освіти для осіб, які виявили бажання взяти участь у зовнішньому оцінюванні навчальних досягнень, триває до 31 березня. У СНУ ім. В.Даля третій рік діє пункт реєстрації учасників незалежного оцінювання. Тестування проходитиме у червні поточного року. Прийом документів для вступу до вишу здійснюватиметься з 15 по 31 липня для денної форми навчання та з 20 липня по 18 серпня для заочної форми. Для осіб, які мають складати вступні випробування термін прийому заяв та документів закінчується 22 липня.