У СНУ ім. В.Даля пройшли заходи до професійного свята викладачів

Студенти Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля поздоровили викладачів з Днем працівника освіти, який відзначатиметься у першу суботу жовтня. До свята студенти-далівці підготували концертну програму-поздоровлення. Зі сцени лунали щирі привітання та подяка за складну освітню працю. На честь свята відбулася урочиста Вчена рада, де ректор професор Олександр Голубенко привітав професорсько-викладацький склад зі святом, а також відзначив останні досягнення як університету, так і окремих викладачів та студентів. «Кожна нагорода університету чи перемога наших студентів – це сумлінна спільна праця кожного з багатотисячного колективу, який щодня передає свої знання молодому поколінню. Викладачам у цей святковий день бажаю успіхів у всіх починаннях та міцного здоров’я, – сказав Олександр Голубенко». Зараз теплі слова поздоровлень до Дня працівника освіти лунають в стінах Далівського університету.