У СНУ ім. В. Даля пройшов черговий тренінг стартап-школи «Sicorsky Challenge»

У межах проекту «Модель стартапів «Сікорські Челендж» об'єднує Донбас», фінансово та організаційно підтриманого Проектом «Зміцнення громадської довіри», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), у СНУ ім. В. Даля відбулися чергові очні заняття.

Дводенний тренінг «Створення студентських компаній: практичні аспекти» провів керівник проектів і програм з розробки програмного забезпечення та автоматизації бізнесу, бізнес-аналітик, ментор і викладач в стартап-школі «Sicorsky Challenge», директор інноваційного холдингу «Sikorsky Challenge» Олексій Струцинський.

«Стартап – це не бізнес, – говорить Олексій, –  це пошук бізнес-моделі. Я не навчаю слухачів юридичним чи бухгалтерським тонкощам. Я розповідаю про інструменти, використовуючи які, можна зробити втілення ідеї у життя більш простим та ефективним. Студенти проходять шлях від задуму до оформлення свої ідеї у проект, ми перевіряємо, чи життєздатна їхня модель, чи може вона у перспективі стати прибутковим бізнесом.»

Зараз у сєвєродонецькому філіалі школи «Сікорськи Челендж» розробляється чотири проекти. Незабаром до школи буде набрано другий курс студентів. Далі з бізнес-моделей учасників обох курсів буде обрано три найперспективніших, що візьмуть участь у липневому фестивалі в Києві, де за увагу інвесторів змагатимуться проекти з донбаських філій (сєвєродонецької, краматорської, покровської), а також з інших міст, де працює «Сікорськи Челендж».