У СНУ ім. В.Даля пройшов День відкритих дверей

Минулими вихідними Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля гостинно прийняв абітурієнтів та їх батьків у актовій залі університету. Програма Дня відкритих дверей включала відвідання музею «Історії та досягнень університету», зустріч з керівництвом університету та деканами факультетів.

В актовій залі перед гостями виступили проректор з науково-педагогічної роботи Павло Носко та відповідальний секретар приймальної комісії Володимир Сало. Кожен з деканів факультетів коротко розповів про існуючи спеціальності. Наприкінці абітурієнтів та їх батьків привітали студенти університету-учасники народних ансамблів – спортивного танцю «Пульс», сучасної естрадної пісні «Світанок України» та бального танцю «Олімп і Я».

Питань до відповідального секретаря приймальної комісії було небагато, що свідчить про високу інформованість про умови вступу. Ті що були,  торкалися питань можливості отримання 20-ти додаткових балів, умов навчання на підготовчому відділенні. Також цікавила абітурієнтів інформація про вартість навчання в майбутньому навчальному році.

Після концерту всі бажаючі пройшли з деканами факультетів безпосередньо в навчальні корпуси, аби познайомитися зі спектром спеціальностей, які пропонує університет. Їх кількість зараз становить 131. За цим показником університет – лідер в Україні. Серед представлених спеціальностей є унікальні, підготовка яких не ведеться в жодному вузі Луганської області, а то і Сходу України. Це, зокрема стосується інженерно-технічних спеціальностей.

Ті, хто мав додаткові питання, мали змогу отримати відповіді в постійно діючому консультаційному пункті приймальної комісії, розташованому на першому поверсі першого корпусу.

Підготувала Галина Щербак