У СНУ ім. В.Даля пройшов Форум Кар`єри

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля відбувся третій Форум Кар’єри. Можливість знайти роботу студентам надала міжнародна організація AIESEC спільно з відділом сприяння працевлаштуванню випускників Далівського університету. Форум був розділений на кілька блоків: освітня частина для студентів, кава-брейк, презентації компаній-учасників, ярмарок вакансій.

Кандидат психологічних наук Ольга Мітічкіна провела тренінг з проходження співбесіди, в якому розповіла як позбутися хвилювання і проявити себе з кращого боку. Представник компанії iLogos Олена Лобова, розповіла про тонкощі написання резюме. Далі почалася презентаційна частина: компанія iLogos запропонувала студентам вакансії в сфері IT-технологій, яка є актуальною в даний час серед сучасної молоді. Також виступили представники Fiesta Consulting Group і SUN InBev. Представник останньої компанії розповів про можливість пройти стажування в їхньому колективі за кордоном і дізнатися про внутрішні корпоративні процеси. На ярмарку вакансій кожен міг звернутися до представника тієї чи іншої компанії, задати питання, які не були розглянуті на презентації, отримати контактні дані.

Форум проходив за підтримки генерального партнера міжнародної компанії iLogos, міжнародної кампанії SUN InBev, компаній Фокстрот, Gloria Jeans, Fiesta Consulting Group, ТЦ «Атлант», Луганського обласного центру підтримки молодіжних ініціатив і соціальних досліджень та інших підприємств Луганська, а також при медіа підтримки ЛОДТРК та управління у справах преси та інформації Луганської облдержадміністрації.

Нагадаємо, що міжнародна молодіжна організація AIESEC займається різними соціальними проектами, стажуваннями в інші країни (як освітніми, так і професійними). Більше того, здійснює величезний внесок у розвиток професійних, лідерських та комунікативних якостей людини.