У СНУ ім. В. Даля провідні науковці світу прочитали лекцію

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля в рамках проекту Темпус «Лідерство та управління змінами у вищій освіті»  в якому університет є національним координатором відбулася он-лайн лекція «La MANCHE» представників європейських компаній і асоціацій, що спеціалізуються в галузі вищої освіти.

Пряма трансляція здійснювалася з міста Бірмінгем (Великобританія). Лекція стосувалися нагальних питань майбутнього розвитку вищої освіти на національному і інституційному рівнях. А під час виступів були розкриті  наступні теми: «Лідерство та управління змінами. Підхід компаній», «Національні перспективи та інфраструктура змін», «Лідерські якості у вищій освіті». У заході взяли участь студенти, викладачі та адміністративний персонал університету.

Нагадаємо, La MANCHE – багатонаціональний спільний проект, пріоритетом якого є реформування університетського врядування. Мета проекту: визначити існуючі лідерські навички та управлінські моделі у ВНЗ країн-партнерів, аналіз на інституціональному рівні ефективні методики кооперації зі змінами, які сприяють модернізації, впровадження системи ефективних управлінських змін європейських ВНЗ у ВНЗ країн-партнерів, створення трансформаційного лідерського потенціалу керівництва вищої ланки у ВНЗ країн-партнерів, сприяння транснаціональному співробітництву та спільному вирішенню проблем серед експертів, менеджерів країн-партнерів та інших зацікавлених сторін у вищій освіті, а також активізація лідерських ініціатив серед студентів, розвиток і підтримка контекстно-залежної стратегії для управління змінами, що сприяють модернізації, у вищій освіті в країнах-партнерах. Національний координатор проекту –  Східноукраїнський національний університет ім. В. Даля.

Підготувала: Ірина Лебедь