У СНУ ім. В.Даля приймали аташе Посольства США

Перспективи майбутньої співпраці, поновлення програми з вивчення англійської мови English Access Microscholarship Program для студентів та дітей з соціально уразливих верств населення обговорили у СНУ ім. В.Даля з аташе з питань вивчення англійської мови Посольства США Джоном Сільвером.

Андрій Гайдамашко, Інна Семененко, Дмитро Марченко, Джон Сільвер, Лілія Шило, Олена Середіна

У зустрічі приймали участь перший проректор СНУ ім. В.Даля, професор Дмитро Марченко, начальник відділу міжнародних проектів і програм СНУ ім. В.Даля Олена Середіна, помічник аташе Лілія Шило, директор НГО Project Harmony Inc Андрій Гайдамашко, завідувач кафедри економіки та підприємництва СНУ ім. В.Даля, доцент Інна Семененко, викладач кафедри германо-романської філології та перекладу СНУ ім. В.Даля Альона Бовт.

Під час зустрічі було обговорено питання подальшої співпраці, а також поновлення програми з вивчення англійської мови English Access Microscholarship Program для студентів та дітей з соціально уразливих верств населення на базі СНУ ім. В.Даля. Про результати переговорів стане відомо у  червні 2017 року.

Обидві сторони висловили сподівання щодо майбутньої співпраці і в інших проектах, а Джон Сільвер пообіцяв сприяти подальшій співпраці.