У СНУ ім. В. Даля психологи обговорили актуальні проблеми суспільства

На базі кафедри соціальної та практичної психології Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля відбулася ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання соціальної та практичної психології у координатах сучасних парадигм».

У конференції взяли участь близько 200 представників вишів та наукових установ з України, Білорусі, Російської Федерації, Азербайджану, Польщі, Німеччини та Австрії. Викладачі, студенти, науковці та практикуючі психологи обговорили теоретичні і практичні аспекти психологічної допомоги, особливості психології бізнесу та підприємницької діяльності, психологічні засади здорового способу життя, соціально-психологічні та педагогічні аспекти взаємодії загальноосвітніх та вищих навчальних закладів та ін. Окрім того, до уваги гостей Далівського університету було запропоновано 20 тематичних майстер-класів.

Серед найбільш цікавих та обговорюваних тем конференції варто зазначити доповіді представниць кафедри соціальної та практичної психології СНУ ім. В. Даля – завідувача кафедрою Наталії Завацької ї доцентів Ольги Мітічкіної та Наталії Провоторової – щодо економічної соціалізації молоді в умовах сучасних парадигм українського суспільства та переваг і обмежень психологічної допомоги в умовах геополітичних подій. Також жваву наукову дискусію викликали доповіді Тадеуша Каменьского (Польща), Е. Вільке (Німеччина) та В. Леша (Німеччина), які розкрили проблеми геополітики в сфері зайнятості у країнах Європи, диференціації структурного рівня в основних підходах психокорекції та принципів імагінативної тілесно-орієнтованої психотерапії.