У СНУ ім. В. Даля писали Всеукраїнський радіодиктант

У СНУ ім. В. Даля для написання разом зі студентами, викладачами та співробітниками університету 18-го за рахунком Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності завітали поважні гості з м. Києва : українська співачка, телеведуча, художниця, громадський діяч, заслужена артистка України, радник Міністра культури України Анжеліка Рудницька, народна артистка України Наталія Шелепницька, заслужений артист України, актор театру і кіно Тарас Постніков, український естрадний виконавець Іван Войцехівський.

Перевірити себе на знання державної мови виявили бажання заступник голови Луганської облдержадміністрації Ольга Лішик, керівники департаментів і управлінь облдержадміністрації, видатні особистості Луганщини – освітяни, науковці, юристи, лікарі, промисловці, артисти, працівники культури та спортсмени.

Диктант «Крила України» у прямому ефірі суспільного мовлення читав сам автор тексту, доцент Київського університету імені Бориса Грінченка, відомий мовознавець Олександр Авраменко.