У СНУ ім. В.Даля розглянули конституційни зміни при євроінтеграції

На кафедрі конституційного права та архівознавства Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля (м. Сєвєродонецьк) відбулася Всеукраїнська наукова конференція «Конституційний розвиток в Україні: історична ретроспектива та сучасні трансформації».

На конференції було заслухано в онлайн-режимі близько 30 доповідей. В засіданні брали участь викладачі, аспіранти та студенти не тільки з різних куточків України, а й Білорусії. Учасникі розглядали питання в контексті історичного аспекту розвитку та становлення конституції (етапи конституційності), людських прав та свобод, територіальної цілісності держави, конституційної відповідальності, конституційно-правового статусу глави держави тощо.

Щорічна конференція проводиться на кафедрі конституційного права та архівознавства з метою висвітлити конституційний розвиток в Україні крізь призму ретроспективи та показати зміни в конституційному процесі на сучасному етапі трансформацій у зв’язку з крокуванням у європейський простір.