У СНУ ім. В. Даля розпочалася вступна кампанія

Сьогодні, першого липня, у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля розпочала роботу загальнодержавна програма вступу на навчання до вищих навчальних закладів за рейтинговим відбором за кількістю балів у сертифікатах Українського центру оцінювання якості освіти.

Цього року для абітурієнтів, що бажають вступити до Далівського університету на денне відділення, встановлено такі строки: особи, що мають пройти творчі конкурси чи скласти вступні іспити, подають документи до 20 липня; а ті, хто не проходять творчі конкурси та не складають іспити, – до 31 липня. Прийом документів від вступників, що бажають навчатися на заочному відділенні, розпочинається 20 липня. Крайній строк подачі документів – 12 ( для тих, хто проходить творчі конкурси чи складає іспити) та 18 серпня  (без конкурсів та іспитів) відповідно.

Абітурієнти, що бажають вступити на навчання до СНУ ім. В. Даля, мають подати заяву про вступ, у якій вказати напрям підготовки та форму навчання. Також необхідно підготувати пакет документів: документ державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього, сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання та обов’язковий перелік документів (паспорт, фотокартки, медична довідка). Вступники мають право подавати сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання, виданий у 2013 році, або сертифікати чи їх дублікати за 2008, 2009, 2010, 2011, 2012 рік. Зауважимо, що документи можна подавати в паперовому вигляді (оригінал чи завірена копія), або зареєструватися через Інтернет та подати електронну заяву. Максимальна кількість пакетів документів від одного абітурієнта – п’ятнадцять: по три заяви до п’яти українських вишів.

Документи приймаються з 8:00 до 17:00 без перерв та вихідних в головному аудиторному корпусі (синій) університету, за адресою: кв. Молодіжний, 20а. Додаткову інформацію абітурієнти та їх батьки можуть отримати на сайті www.snu.edu.ua, або за телефоном (0642) 41-30-01. З приводу всіх питань щодо вступу можна звернутися до консультаційного пункту приймальної комісії, що розташований в ауд. 142 першого корпусу.

Підготувала:  Наталія Осичнюк